Witajcie mam na imię Marcin.


Single image

Interesuję się sportem, turystyką górską jednak największa frajdę sprawia mi projektowanie. Od dawna interesuję się grafiką 3D a swoje prace wykonuje w całości w programie Sketchup. Program ten przypadł mi do gustu głównie ze względu na spore możliwości oraz prostotę w obsłudze.

Każdą wolną chwile poświęcam tworzeniu wizualizacji architektonicznych budynków bądź wizualizacją wnętrz. Mając do dyspozycji szczegółowe plany staram się przedstawić model nad którym pracuję z jak najdokładniejszym odzwierciedleniem szczegółów.

W zakładce Moje Projekty znajdziecie wszystkie moje prace odpowiednio pogrupowane. Nie dodaję zdjęć z etapu projektowania a jedynie końcowe renderingi ukończonych już scen. W planie mam też dodawanie animacji. Kolejne prace postaram się zamieszczać w miarę na bieżąco.

Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami. Pozdrawiam serdecznie


Co mogę dla Ciebie zrobić


1

Wizualizacje Architektoniczne

Mając do dyspozycji plany jestem w stanie wykonać model 3D domu z zachowaniem skali jak również detali. Dzięki czemu model można dopasować do posiadanej działki planując z wyprzedzeniem późniejszą budowę oraz odpowiednio zagospodarować teren.

2

Projektowanie pomieszczeń

Chcesz urządzić dom, ale nie jesteś pewny czy twoja wizja się sprawdzi? Masz pomysł na łazienkę? Może za nim poczynisz kosztowne wydatki sprawdzisz jak będzie wyglądać efekt końcowy.

3

Projektowanie mebli

Przydała by się nowa szafa, kredens, półka? A może chcesz zagospodarować pustą przestrzeń, wnękę? Model 3D jest do tego idealny. Sprawdzisz wymiary dopasujesz elementy, a robiąc zakupy masz pewność, że kupione elementy będą do siebie pasować.